Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Blog kreatywny

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Chorzy na pracę

Mówi się, że jeśli opracowujemy to, co de fakto się ubóstwia, to nie należy przepracować dnia ani godziny. Jest w tym jakaś prawda, natomiast w pogoni za pieniędzmi w bardzo wielu sytuacjach o tym zapominamy i podejmujemy się zwiększającej się ilości obowiązków pracowniczych w celu zdobycia większej ilości gotówki. Okazuje się, że pracoholizm jest chorobą współczesnego świata panującą pomiędzy wielu osób zamieszkujących w różnych częściach całego świata.

Ludzie pełne dnie spędzają na pracy, by jedynie uciułać kolejny grosz i pomnożyć własne bogactwo. Czy natomiast można osiągnąć wyższe zarobki bez ciężkiej i długiej pracy? Jak dorobić się czegoś własnego, nie pracując 8 godzin dziennie albo w pewnych sytuacjach znacznie więcej przez pięć dni w tygodniu lub dużo dłużej? A wszakże bez liku osób w Polsce tak de facto pracuje jeszcze więcej, szczególnie prywatni przedsiębiorcy, którzy sami zajmują się własnymi klientami (więcej – pracoholizm). Czy natomiast można spędzić kompletne swoje życie na pracy? A co z przyjemnościami? Co z zdarza się, że wolnym, odpoczynkiem i wspólnym przebywaniem z familią i dobrymi przyjaciółmi? Na to nie ma czasu, gdyż cenne pieniądze uciekają. A jakby na chwilę usiąść i zastanowić się nad innym trybem życie. Pomyślcie tylko, czy właściwie każdy może być bogaty, nie spędzając całych godzin na ciężkim harowaniu? Być może, gdyby jedynie przez chwilę pozwolić sobie odetchnąć, czasami stracić parę złotych, niemniej jednak za to dojść do zaskakujących wniosków, które pozwolą nam wykonać inną i nieco lżejszą perspektywę życia? Może pieniądze leżą na ulicy i wystarczy wyłącznie schylić się, by je podnieść.

Polecam: czy każdy może być bogaty.