Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Blog kreatywny

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Dodatkowy zarobek 

Wielu z nas szuka dodatkowej pracy, dzięki której moglibyście dorobić troszkę do naszego podstawowego wynagrodzenia. W dzisiejszych czasach dodatkową pracę możemy znaleźć praktycznie wszędzie wręcz bez wychodzenia z domu. Wielu ludzi młodych co miesiąc dorabia od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie siedząc wygodnie przed laptopem.

Jest to oczywiście całkowicie legalny zarobek i warto korzystać z tej sposobów. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się zarabianie na ankietach. Jest to bardzo przyjemna praca, dzięki której będziecie mogli zarobić miesięcznie kilkaset złotych wyłącznie dzięki wypełnianiu formularzy. Nie jest to zatem skomplikowane zadanie i warto zapisać się na wszystkich portalach, na których dostępne są płatne ankiety. 
Ankiety za pieniądze nie są bez wątpienia krótkie i na dokładne wypełnienie jednej z nich będziecie musieli poświęcić od pięciu do dziesięciu minut. Im całkiem dobrze płatna jest dana ankieta, tym na nieszczęście bardziej skomplikowana. Niektóre ankiety mogą zostać wypełnione wyłącznie przez dokładnie sprecyzowane osoby. Najczęściej w takich ankietach najpierw prowadzony jest wywiad środowiskowy (dodatkowe informacje: Marketing sieciowy). Na podstawie pytań o wiek, zawód , a oprócz tego miejsce zamieszkania zostaniecie dopuszczeni do danej ankiety albo nie. Tego rodzaju ankiety są skierowane na zbieranie informacji z pewnego segmentu rynkowego, który jest związany z autorem danej ankiety. Warto więc w każdej chwili udzielać wyłącznie szczerych informacji, gdyż nigdy przecież nie wiadomo, jaki jest pożądany profil osoby odpowiadającej w ankietach. 

Zobacz: ankiety płatne.