Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Blog kreatywny

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Jak reklamować własną stronę w internecie?

Każdego dnia z wyszukiwarki Wyszukiwarkę korzysta ponad 90 procent użytkowników sieci internet na zupełnym świecie. Darzą oni tę firmę tak dużym zaufaniem, że najchętniej odwiedzają tylko strony, znajdujące się na najwyższych pozycjach jej listy wyników wyszukiwania. Dlatego tak istotne jest, żeby i nasza strona firmowa znalazła się w tym miejscu, a pomoże w tym jej pozycjonowanie.

Z roku na rok jest to coraz popularniejsza usługa i zanim się na nią zdecydujemy, polecam poznać, co składa się na ten wieloetapowy proces.
Z racji, że nie jest to proste zadanie, to najczęściej zlecamy je profesjonalistom w tej kategorii i pierwszą rzeczą, jaką się zajmą, będzie tzw. audyt SEO. Przeanalizują całą strukturę danej strony, gruntownie sprawdzając wszystkie tworzące ją elementy, w tym między innymi zamieszczone treści i dopasowanie do nich słów głównych. Skontrolują też, czy są one zgodne ze wszystkimi obowiązującymi założeniami Wyszukiwarkę, co ma największy wpływ na uzyskiwaną pozycję. Taki audyt umożliwia zaplanować dalsze działania, stanowiąc wstęp do skutecznego pozycjonowania skontrolowanej witryny. Następnym etapem, korzystającym ze stuprocentową pewnością z rezultatów audytu, jest przygotowanie wysokiej jakości treści odpowiednio nasyconych z dokładnością dobranymi słowami i frazami kluczowymi. Dzięki nim dana strona stanie się wartościowa z punktu widzenia wyszukiwarki, przyciągając także wielu zainteresowanych użytkowników, co korzystnie wpłynie na budowanie wizerunku firmy i oferowanych przez nią produktów. Proces pozycjonowania obejmuje także sprawdzenie takich jej elementów jak kod źródłowy czy użyta grafika lub zdjęcia. Ten 1-wszy powinien w każdej sytuacji być wolny od jakichkolwiek błędów niekorzystnie wpływających na użyteczność, grafikę zaś rewelacyjnie jest skompresować, z całkowitą czyli stu procentową pewnością bez utraty jej jakości. Koniecznie trzeba zastąpić pamięciożerne formaty takie jak BMP czy JPEG bardziej oszczędnym formatem PNG, powszechnie stosowanym w projektowaniu stron. Najważniejszą zaleta takiego rozwiązania jest szybsze ładowanie się witryny, co posiada szczególne znaczenie w przypadku korzystania z coraz popularniejszych urządzeń mobilnych, które używamy do przeglądania zasobów internetu.
Sprawdź: pozycjonowanie stron Częstochowa.