Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Blog kreatywny

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Strony internetowe

W obecnych czasach internet odgrywa ogromną rolę w zwykłym życiu każdego człowieka. Stał się on już nie tylko źródłem informacji dla użytkowników, lecz też platformą, która umożliwia prowadzenie własnego własnego biznesu. Wbrew pozorom jednak, projektowanie stron internetowych jest wyzwaniem, z którym wielu przedsiębiorców nie potrafi sobie poradzić.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że wygląd strony powinien być jak najbardziej przejrzysty i intuicyjny dla użytkownika końcowego. Nie wystarczy bowiem umieścić na niej kilku fotografii i informacji, ponieważ może okazać się to nieprzyjazne dla potencjalnych klientów. Głównie jej architektura powinna być uprzednio w odpowiedni sposób zaplanowana, z tego powodu często uważa się, że projektowanie stron ww powinno zostawić się profesjonalistom (więcej informacji: strony Internetowe).

Co można umieścić na swojej stronie?

Zawartość może różnić się w współzależności od rodzaju prowadzonej działalności. Przykładowo, w przypadku sklepu online, najlepszym rozstrzygnięciem będzie dobrej jakości fotografia produktowa, która przedstawi nasze towary w jak najlepszy sposób. Oa przy tym, na serwisach bardzo często umieszczane są również specjalnie przygotowane na tę okazję spoty reklamowe, które w spójny i atrakcyjny dla użytkownika sposób łączą przeróżnego rodzaju środki przekazu. Agencja realizująca tego typu kampanie może w znacznym stopniu pomóc przedsiębiorcy, by prowadzone przez niego działania zostały jak najbardziej efektywne (zobacz więcej: wirtualne spacery)
.

Bardzo interesującym rozwiązaniem są również wirtualne panoramy 360, które doskonale sprawdzają się np na wortalach związanych bezpośrednio z jakimś miastem bądź zabytkiem. Umożliwiają one obejrzenie miejsca przez internet, ze wszystkimi detalami. Stanowi to swojego rodzaju wirtualny spacer, dzięki czemu możemy zaprezentować klientowi masowe zalety danego miejsca.

Sprawdź: spoty promocyjne.